News

Kanapowi już wiedzą jak umrze Rysiek z Klanu!!

Czerwone ogrodniczki, flanelówa, niebieska czapka z daszkiem i szpachlówka w dłoni,  czyli Ryszard Lubicz podczas pozornie niewinnego remontu domu.  Czy mógł się spodziewać że śmierć czycha za rogiem ?

– Nie wydaje mi się!

Niepozorny remont, szpachlowanie ścian i przeszywający ból w piersi. Tak wyglądał początek zawału Ryszarda Lubicza który po kilku chwilach w agonii obsunął się po ścianie na ziemie. Chciało by się powiedzieć „Biedny Rysiek umrze w samotności upaprany farbą” ale nie! Szybki transport do szpitala , udrożnienie tętnic, Rysiek żyje! W końcu po 2235 odcinkach nie mogli go tak po prostu zabić, to nie Hanka Mostowiak..

Szpitalne łóżko nie mogło długo przytrzymać Ryśka w swoich objęciach, obstrukcja jelitowa to nie żarty, to ona  zmusiła go do jak że niebezpiecznej podróży do szpitalnego kibla.

– Nie!, to nie sraczka go zabiła a ciekawość.

Rysiek wracając z latryny został zatrzymany przez nieznaną niewiastę, jak na klanowego bohatera szybko wyczuł że coś jest nie tak, w końcu jaka kobieta chciała by z nim rozmawiać ? Nie mylił się,  nieznany mężczyzna rabował pacjentów,  ot tak w szpitalnej sali. Długo nie myśląc Ryszard ruszył do ataku, jego heroiczny gest doprowadził do szarpaniny i upadku, w zasadzie to do roztrzaskania głowy o kant zaokrąglonego szpitalnego łózka . Leżąc na szpitalnej wykładzinie podobno oświadczył iż po zgonie wyraża zgodę na recykling organów, po czym umarł. KONIEC

Nie będę owijał w bawełnę, liczyłem że chociaż autobus dzieci uratuje albo idiotycznie poślizgnie się na skórce od banana. Jednak nie, musiał zginąć po męsku, jak prawdziwy samiec, aby potem niczym  talib samobójca, rozerwać serca naszych babć i dziadków siedzących przed telewizorami.

 

 

 

 

Kategorie: News, Seriale, Spoilery
 • Mr Fumbles

  Po jego śmierci, słowo kablówka zmieni swoje znaczenie…

 • Klaudia

  Na tym zdjęci Ryszard wyglada niezwykle „sztywno” 🙂 czy macie jakies njusy odnosnie rzekomej likwidacji tego tasiemca? :)) 

  • Anonim

   tak, wg doniesien „Klan” skończy się jeszcze w tym roku. Po wakacyjnej przerwie ma już nie powrócić.