News

Jak poznałem wasze spoilery…!? Dużo spoilerów!

„How I met Your mother”, powraca już dziś w nocy z kolejnym odcinkiem… a w nim:

Dużo, dużo, dużo ciekawych zajść i przejść, w trzech kolejnych odcinkach przez następne tygodnie. Ale po kolei:

Pamiętacie gdy Victoria (Ashley Williams) powiedziała do Teda (Josh Radnor), że mieszkanie z Robin (Cobie Smulders), znaną jako „jego ex”, skomplikuje jego poszukiwania „Tej Jedynej”? Czy pamiętacie gdy Ted zobaczył Barney’a (Neil Patrick Harris) sprzątającego płatki róż w pokoju Robin by mógł je później zachować dla siebie? „Zbliżający się miesiąc-luty, odpowie na wiele pytań i rozwiąże wiele spraw, które przez ostatni czas dryfowały ku powierzchni”.

Twórcy serii (Carter Bays i Craig Thomas) zdradzili:

1. Wspomniana przez Viktorię sprawa mieszkania ze swoją „ex”, sprawi że Ted zacznie kontemplować swoją sytuację. Widok Barney’a zmusi go do zastanowienia się nad swoimi uczuciami do Robin. „W tym temacie pojawią się wręcz fajerwerki!” wspomina twórca, Craig Thomas.

2. Barney głównie będzie zajmował się Quinn (Becki Newton), którą poznał na randce w ciemno i pozostanie ona z obsadą na jakiś czas.

3.  Marshall (Jason Segel) i Lily (Alyson Hannigan) oficjalnie przeprowadzają się na przedmieścia Long Island. Jednak twórcy zdradzają, że nie jest to ostateczny stan rzeczy i jeszcze dużo może się zmienić!

Oraz najważniejsze…

Twórcy serialu dotrzymują obietnicy – w tym roku poznamy kim jest tytułowa MATKA! Ma to nastąpić pod koniec obecnego sezonu. Także trzymajcie kciuki i wytrwale oglądajcie kolejne odcinki!