News

„The Firm” wypada z gry, robiąc miejsce „Awake”.

Stacja NBC podjęła radykalne decyzje w sprawie dwóch nowych produkcji…

Pierwsza z nich to w sumie bardzo szybkie usunięcie z ramówki thrillera „The Firm”. Adaptacji książki Johna Grishama, którą znać możecie z wcześniejszej ekranizacji filmowej pod tym samym tytułem (gdzie w roli głównej wystąpił Tom Cruise).  Serial pokazywany w czwartki o 22 drugiej, miał z tygodnia na tydzień coraz gorsze wyniki oglądalności. Dlatego ostatnie odcinki przeniesiono do emisji na niedzielne noce, na 21 (pierwszy odcinek o nowej porze pokazany zostanie 11 lutego).

Ta zmiana w rozkładówce pozostawia czwartek o 22 wolny. W tym miejscu NBC planuje wrzucić z dniem 1 marca, wyczekiwany przez wielu „Awake”. Nadzieje dla tej produkcji są duże… zresztą zobaczcie sami:

Kategorie: Awake, News, Seriale
  • http://www.facebook.com/people/Patrycja-Sroka/100000506634141 Patrycja Sroka

    Szkoda trochę, że z dobrej książki i dobrego filmu jak The Firm powstało takie „coś”. Miałam duże nadzieje co do tej produkcji, a okazało się, że niestety nie jest to ani dobry thriller prawniczy (jak choćby Damages), ani dobry thriller w ogóle. A szkoda.

    • Anonim

      dzięki za opinię, tym bardziej się nie będę brał za „The Firm”. Ale „Awake” planuje zobaczyć już od dawna. Zapowiada się nieźle!