News

Koniec House’a – oficjalny komunikat

To już jest koniec… nie ma już nic, choć może jeszcze troszkę będzie…W środę wieczorem stacja FOX zapowiedziała koniec serialu House.

Czyli tak naprawdę ile jeszcze tego House’a? Stacja zapowiedziała, że obecny sezon emitowany w stanach jest sezonem ostatnim. Do końca kwietnia wszystkie odcinki House’a będą już gotowe (177 odcinków od premiery w 2004).

Producenci zgodnie z aktorami stwierdzili, że to już odpowiednia pora na to by zakończyć przygody z serialem. Przyznam, że ta wiadomość mnie dość cieszy – pozwoli im „zaszaleć” w ostatnich odcinkach, bo ostatnio poziom nie był zbyt wygórowany. Co prawda widać mały twist w ostatnim odcinku (być może dlatego ogłosili to teraz, by jeszcze na koniec zwiększyć oglądalność?) i mam nadzieje, że utrzymają pewien poziom dramaturgii do końca – a zostało im jeszcze kilka odcinków.

Czego Wam będzie najbardziej brakowało po zakończeniu serialu?

Kategorie: House M. D., News, Seriale
 • Blanka Seweryn

  moje ulubione sezony 1-4 – wiec do nich raczej będę powracać. trochę szkoda , ale racja poziom odcinkow spadał.

 • http://www.facebook.com/panczarny Pan Czarny

  a juz zaczalem pisac

  • Anonim

   Ty sie juz nie tlumacz, obiboku i ochlejtusie jeden 😛

   • Anonim

     zaraz was normalnie zmoderuje! 😛

 • Anonim

  ok… ogladajac ostatni odcinek bylem mega poruszony i mysl „zbliza sie koniec” ogarniala mnie od pierwszych chwil… poza tym UWAGA SPOILER: nastepny epizod zwie sie „Chase” ja mysle ze nasz biedny Robert zginie w tym odcinku i po marcowej przerwie w emisji Housea bedziemy mieli juz rownie pochyla gdzie ostatnie epy pokaza juz tylko upadek Grega… Bedzie epicko! Oby ta swietna seria miala spektakularny finisz!!!

 • Blanka Seweryn

  może haouse na koniec zginie? 😛 niech wymysla cos mega na ost odc i niech ostatni odcinek trwa 2h.

  swoja drogra niech administratorzy się uspokoją:P