News

O czym będzie kolejny odcinek House’a – „Chase”

Do końca serialu House zostało nam niewiele odcinków. W nadchodzącym większość czasu zostanie poświęcone… Chase’owi, tak, dokładnie tak – jemu, choć przez chwilę myślałem, że tytuł wybrano dla zmyłki! Oto czego się możemy spodziewać:

Kolejny odcinek będzie stylizowany na wzór tego, jak opowiadano o Cuddy lub Wilsonie. Do szpitala trafi zakonnica – ale nie jest ona zwyczajna, ponieważ jest zakonnicą klasztorną. Całe dnie przebywa w ciszy na wielogodzinnych modlitwach i nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym. Więc kiedy już trafia do szpitala i spogląda na doktora Chase’a – cóż może się wtedy stać?
Wszystko wskazuje na to, że Chase bardzo zbliży się do pacjentki – pokazane zostanie wcześniejsze życie lekarza, gdzie – UWAGA: uczęszczał do seminarium – tego nie można było się spodziewać!
Gdyby dokonać szybkiego podsumowania to wygląda na to, że Chase był już wszystkim: był żonaty, został prawie księdzem (?!), zamordował człowieka i był bliski paraliżu. Ileż to przygód przeżywają lekarze w środowisku dr House’a.
Co konkretnie wydarzy się między Chasem i zakonnicą przekonamy się już na początku nadchodzącego tygodnia. Przyznam, że wiadomość o końcu serialu dodała mu energii i jakoś bardziej czekam na House’a niż wcześniej, oby nie było zawodu!

  • Anonim

    eee lipa! a myślałem, że Chase zginie w tym odcinku i w ogóle będzie jakiś hardkor…