News

Długo wyczekiwany Revenge – historia wraca do „początku”!

Show-Revenge-Spoiler1

W najnowszym odcinku dowiemy się jak zginął Daniel Grayson… No właśnie, kto zginął i przede wszystkim z czyjej ręki? Dowiemy się również jaki był udział w morderstwie powód obecności Jacka Portera na plaży.

Każdy, kto śledzi historie z Revenge zastanawia się jak doszło do tego, że (pozwolę sobie dla wygody nazywać przyszłego denata – Daniel) Daniel zginął. Prezentowana już w pierwszym odcinku scena, w której Daniel zostaje zastrzelony, była czymś co nakręcało cały serial. Napięcie dawkowane było w kolejnych odsłonach historii. Na pewno każdego ciekawi co się stało.

Na pewno mało kto ma wątpliwości, że mordercą nie jest Emily. Jednak ja należę do osób, które jednak chciałyby inaczej. Zobaczmy zapowiedź zbliżającego się odcinka „Chaos”.

W materiale promocyjnym karmieni jesteśmy scenami Emily z pistoletem. No i dobrze – dzięki temu byłem w stanie porównać pistolet, który posiada z tym z pierwszego odcinka. Dla mnie niestety wygląda to, jakby wciąż Emily była strzelcem, choć uważam, że ciekawej by było, gdyby wplątała się w to wszystko trzecia osoba. Zaobserwowałem też już trochę nieścisłości związanych z całą sytuacją, ale już jutro przekonamy się o co w tym wszystkim chodzi. Ze wszystkich materiałów promocyjnych wciąż nie dowiadujemy się jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Jack – choć pewne jest, że to nie on strzelił.

Dowiadujemy się również, że Jack planuję wyjechać:

No i oczywiście w materiałach promocyjnych nie mogło zabraknąć sceny jak Emily chowa pistolet:

Czy to naprawdę wszystko będzie takie oczywiste? Emily, pistolet, plaża, denat Daniel i zemsta? Możemy już spokojnie odliczać, bo niedługo wszystko będzie jasne.

Oto kilka innych materiałów promocyjnych: