News

Autobots, roll out… ponownie!

Wydawałoby się, że historia „Transformers” została dokładnie przedstawiona w postaci filmowej trylogii

Wytwórnia Paramount Pictures oznajmiła jednak, że „Transformers” powrócą na ekrany kin, a Michael Bay raz jeszcze stanie za kamerą. Ta już kultowa historia o odwiecznej walce dwóch frakcji gigantycznych robotów – Autobotów (the good guys) i Decepticonów  (the bad guys) – dotychczas doczekała się trzech ekranizacji filmowych. Premiera kolejnej części jest zaplanowana na 29.06.2014.

Nowa odsłona przygód bohaterów stworzonych przez Hasbro (firmę specjalizującą się w produkcji figurek dla dzieci) przyniesie kilka zmian.  Tym razem widzowie nie ujrzą aktora Shia LeBoufa, który grał rolę główną w poprzednich dziełach. Powód tej zmiany nie został podany. Poprzednią kontrowersyjną zmianą było usunięcie z obsady Megan Fox i zastąpienie jej Rosie Huntington-Whiteley.

Wszystkich tych, którzy nie mieli do tej pory styczności z światem „Transformers”, odsyłamy do zwiastunów poprzednich ekranizacji, które  podbiły amerykański Box Office:

Transformers (2007)

Transformers 2: Revenge of the Fallen (2009)

Transformers 3: Dark of the Moon (2011)

Kategorie: Filmy, News
  • Anonim

    heh, to że nie ma Shia’ka, to raczej normalka… przecież mieli skonczyc tak w ogole na 3ciej czesci? a tu hops! w trójce brakło „pięknej” Megan (przeciez TAKA aktorka nie zagra w jakims tam kolejnym sequelu bajeczki o dużych robotach). Tak samo teraz, jednak kreca 4ke (bo zakladaja ze 3jka znow przyciagnela widzow) bo sie na pewno zwroci. Ale po co LeBouf ktory tez sie przez ostatnie lata wyrobil (a ktos pamieta jeszcze Even Stevens z nim? :P)
    jak teraz by sobie za duzo kasy krzyknal…

    no nic… tak czy inaczej, ja pewno do kina znow pojde 😛