Video

Darth Maul żyje? Zobaczymy go w Star Wars: The Clone Wars

show-star-wars-the-clone-wars

Cartoon Network poinformował o powrocie kultowej postaci Darth Maula. Dzisiaj wyemitowany będzie odcinek zapowiadający pojawienie się mrocznego Sitha. Obejrzyjcie z nami kilka trailerów związanych z jego powrotem.

Dzisiejszy odcinek to pierwszy z czterech zwiastujących nadejście Sitha. Wedle pogłosek Darth Maul przeżył starcie z Obi-Wanem (na pewno pamiętacie końcówkę „Mrocznego Widma”, kiedy został on przecięty w pół? Widocznie „wylizał” się z tego). Jak doszło do powrotu? Plotki mówią, że być może został wskrzeszony. Nie wiemy którą drogą poszli scenarzyści, ale dowiemy się tego już niedługo. Dokładnie 9 marca zobaczymy zupełnie nową odsłonę postaci Darth Maula. Jeżeli chodzi o mnie, to cieszę się, że będzie można znów go zobaczyć  – zwłaszcza, że ma być szalony, wściekły i żądny zemsty na Obi-Wanie. Obejrzyjcie zwiastun jego powrotu:

Dowiemy się również jak przebiegał trening Sitha.

Głos do postaci Darth Maula podstawiać będzie Sam Witwer. Fani gier komputerowych mogą kojarzyć jego głos z obu produkcji „Star Wars: The Force Unleashed”. Zobaczcie co sam aktor mówi o postaci Sitha.