News

„Wakacje w Krzywym Zwierciadle” raz jeszcze?

Zapowiada się, że współczesne pokolenie kinomanów może się doczekać swojej wersji przygód rodzinki Griswoldów.

New Line Cinema planuję odkurzyć historię zwariowanej rodzinki, która w dziejach kina doczekała się aż czterech filmowych odsłon.  W rolach głównych można było zobaczyć Chevy’ego Chase’a oraz Beverly D’Angelo, którzy wcielili się w zakręconych rodziców.

Jak do tej pory  wytwórnia  ujawniła, że zamierza zatrudnić Johna Francisa Daleya oraz Jonathana Goldsteina (obaj pisarze pracowali nad scenariuszem do „Szefowie wrogowie”) do pracy nad nowymi perypetiami rodzinki. Co więcej, wytwórnia zapowiada, że nowa odsłona „Wakacji” ma się skupić na perypetiach nowego pokolenia Griswoldów.

Pierwsza część „Wakacji w krzywym zwierciadle” powstała w 1983 roku i doczekała się aż trzech sequeli na przestrzeni kolejnych lat – „Europejskie wakacje”, „Witaj Święty Mikołaju” oraz „Wakacje w Vegas”.

Dla zapoznania się z serią zamieszczamy zwiastun pierwszej części:

 

Kategorie: Filmy, News, Video
  • pacwik

    Informacja brzmi interesujaco. Ciekaw jestem, czy uda sie powtorzyc sukces pierwowzoru no i czy bedzie smiesznie. Atutem filmow z Chevym byl humor, szkoda ze zniknal ostatnio z ekranow.

    • Qlczas

      niestety, tamte czasy raczej nie powrócą… komedie amerykańskie z lat 80 tych miały swój specyficzny klimat i urok! A aktorzy tacy jak Chevy Chase, Dan Aykroyd czy ś.p. John Candy to byli wirtuozi humoru 🙂