News

To jeszcze nie koniec IT Crowd?

show-the-it-crowd
Od kilku miesięcy wiadomo, że nie zobaczymy piątej serii Techników Magików. Jednak Graham Linehan (reżyser i scenarzysta IT crowd) zdradza kilka szczegółów, które na pewno ucieszą fanów.

Sam z niecierpliwością czekałem na kolejną odsłonę przygód działu IT z Reynholm Industries. Wbrew tematyce przedstawianej przez serial, dowcip używany w brytyjskiej produkcji jest ponadprzeciętny. Dlatego wieść o braku kolejnej serii była druzgocąca dla wielu fanów.

Przygody Roya, Mossa i Jen to coś więcej niż tylko serial komediowy – to stworzony zupełnie nowy świat, który został zamknięty w piwnicach dużego przedsiębiorstwa. I to jest powód, dla którego Graham Linehan planuje zrobić coś więcej. Podobno trwają przygotowania do nakręcenia czegoś jeszcze o trójce bohaterów z działu IT. Ma to być forma pożegnania z fanami.

Niestety szczegóły nie są zdradzane, ale w jednej ze swoich wypowiedzi producent wspomniał, że jeśli uda się stworzyć coś naprawdę dobrego to serial zostanie zakończony w formie filmu. Wyobrażacie sobie półtorej godzinny humor w wykonaniu Roya, Mossa i Jen? Myślę, że byłoby to coś wielkiego, a zarazem bardzo trudnego, by utrzymać wysoki poziom.

Nawet jeżeli film nie powstanie, to na pewno zobaczymy ich wspólną przygodę na ekranach – taką obietnicę złożył Graham Linehan. Nie wiadomo wtedy, czy będzie to pojedynczy odcinek specjalny, czy może coś więcej? Reżyser wspomniał również o tym, że samo IT crowd tworzy coś większego i być może odwołania do IT crowda ujrzymy w innych jego produkcjach.

Pozostaje tylko wyczekiwać i przyglądać się temu co się dzieję. Jeśli pojawi się informacja na temat przygód Jane, Mossa i Roya – na pewno przeczytacie o tym u nas!

Kategorie: IT crowd, News
  • Qlczas

    tak tak tak tak!!! Było by cudownie 😀 strasznie tęsknię za IT crowdem, bo faktycznie była to produkcja unikalna i jedyna w swoim rodzaju! A zwieńczenie czterech sezonów filmem było by wręcz idealne! W przypadku „The Inbetweeners” się udało, to miejmy nadzieję, że w tym przypadków uda się również!

  • pacwik

    Zeby tylko, nie bylo jak z filmem na zakonczenie przyjaciol. Zdaje sie nigdy nie powstal. A IT-Crowd jest dla osob pracujacych w branzy, kwintesencja jak ten swiat w rzeczywistosci wyglada. Po prostu piekne 🙂