Video

Zapowiada się dobre kino akcji – LockOut!

movie-Lockout

LockOut aka „MS One: Maximum Security” (drugi tytuł promujący film) pojawi się niedługo w kinach. Film zapowiada się bardzo ciekawie, zresztą zobaczcie sami.

Kogo mamy w obsadzie? Główną rolę w filmie gra Guy Pearce (którego również zobaczymy w produkowanym jeszcze „Prometheus”). Oprócz tego znana wszystkim fanom Lostów – Maggie Grace oraz występujący od niedawna w Misfits Joseph Gilgun.

Fabuła filmu osadzona jest w przyszłości i opowiada o więźniu (Snow grany przez Guy’a Pearce’a), który by odzyskać wolność, musi uratować córkę prezydenta. Stacja orbitalna, na która musi się udać, służy jako więzienie i w wyniku buntu została przejęta przez skazańców.

Obejrzyjcie zwiastuny, bo naprawdę zapowiada się ciekawe kino akcji. Nie zabraknie również odrobiny humoru:

Pierwszy zwiastun (moim zdaniem najlepszy).

 

No i druga zapowiedź:

Premiera Polska jeszcze nie jest znana, a na świecie pojawi się już od 17 kwietnia. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na polską premierę. Poza tym ciekawe jaki polski tytuł uzyska produkcja, macie jakieś propozycje? Mam nadzieję, że nie będzie to coś na wzór „Skazanego na śmierć” (ang. Prison Break).

Kategorie: Filmy, News, Video
  • Qlczas

    nooo! Joseph Gilgun jest totalnym krejzolem! Rola w ostatnim sezonie Misfits (w którym się pojawił właśnie) była naprawdę niezła. Na zdjęciu tytułowym widać, że w tej produkcji też będzie miał niezłą kreację.

  • Mr Fumbles

    co prawda film wyglada jak „Snake Plissken w kosmosie” ale może być dobrym popcorn movie:) no i Guy Pearce na pierwszym planie:D więc zakładam, że przyzwoity poziom będzie:D