News

Znany fizyk pojawi się w „Teorii wielkiego podrywu”

Niedawno informowaliśmy, że w serialu gościnnie pojawi się Leonard Nimoy, znany większości jako Spock! Producenci przedstawili jeszcze jedną niespodziankę!

29 marca zobaczymy na ekranie Leonarda Nimoy’a. Znamy go głównie z roli, która zagrał w Star Treku. Sheldon zobaczy swojego niewątpliwego ulubieńca – Spocka we śnie.

Tydzień później (5 kwietnia) zobaczymy kolejną znaną postać. Sheldon na pewno będzie zachwycony tym, na kogo przypadkiem „wpadnie”. Przedstawianą postacią będzie ten oto Pan:

Stephen Hawking

Stephen Hawking

Znany na całym świecie fizyk teoretyczny – Stephen Hawking. Cierpi on od wielu lat na nieuleczalną chorobę – stwardnienie zanikowe boczne. Powoduje ona postępujący paraliż. Stephen znany jest przede wszystkim ze swojego wkładu w rozwój teorii na temat czarnych dziur i grawitacji kwantowej.

Fizyk dostawał propozycje pojawienia się w serialu już wcześniej, ale jego zdrowie nie pozwalało na udział. Teraz to się udało! Sheldon na pewno zrobi coś głupiego przy spotkaniu. Ciekawe, czy będzie chciał sprawdzić, czy nie jest przypadkiem mądrzejszy od znanego fizyka. Jak przebiegnie to ciekawe spotkanie? Zobaczymy już na początku kwietnia!