News

Co dalej z Dexterem?


Od 3 miesięcy wiemy, że serial dostał zielone światło na kolejne 2 sezony. Kanapowi mają kilka newsów na temat tego nas czeka! (Możliwe spoilery)

Rozmawiając z TV Guide producent serialu [Scott Burck] wyjaśnił kilka faktów na temat przyszłości serialu.

Deb i sekret Dextera:

„Zawsze wyobrażaliśmy sobie, iż odkrycie przez Deb tajemnicy Dextera zakończy całą grę. Kiedy nadszedł finał sezonu, David Nevins powiedział „Let’s shake things up” – namieszajmy trochę bardziej, zakręćmy całą sytuacją! Teraz myślimy trochę inaczej i sądzimy że nadszedł czas, aby rozliczyć sytuację z Deb. Wraz z pojawieniem się tego wątku zobaczymy dużo dramatu, który będzie wypełniał następne 2 sezony.”


Dexter i sezon 7:

„Jednym z wyznaczników Dextera jest to, że nikt naprawdę nie wie, kim jest. W finale szóstego sezonu Deb przez chwilę mogła zerknąć za kurtynę. Ile tak naprawdę wie, jak tę wiedzę poskłada w całość, będzie znaczącą częścią dramatu w przyszłej serii. Będzie to miało bardzo duży wpływ na historię.

Nie planujemy pogrywać z publicznością. Debra widziała to, co widziała, a wszyscy dokładnie wiemy, co zobaczyła. Nie wiemy ile nowa sytuacja tak naprawdę mówi o Dexterze, a ile Debra była świadoma już wcześniej? Jest to w końcu jej brat, którego zna przez całe życie. Wprowadzając ją w nową sytuację, nie będzie od razu myśleć o bracie: „Och, mój brat jest seryjnym mordercą.” a raczej: „Och, mój brat zabija DDK. Jest szalony i obłąkany.”.  Deb jako pierwsza zajrzała za kurtynę Dextera i wcale to nie oznacza, że odkryła ją całą.”


Czy fanatyk Louis  będzie czarnym charakterem w przyszłym sezonie?:

„Louis jest jest postacią, z którą do końca nie wiemy co zrobić. Jest czymś co jeszcze nie wydarzyło się w serialu wcześniej. To zupełnie inny rodzaj charakteru. Widzowie będą mieli wiele frajdy z odkrywania tego, kim jest i co robi. Jak jego wewnętrzne rozterki wpłyną na głównego bohatera i serial? To będzie częścią fun’u, który zobaczymy w następny sezonie. Aczkolwiek nie będzie on największym złem sezonu.”

Nie wiem jak wy, ale ja o Lousie zupełnie zapomniałem. Może nie będzie on głównym czarnym charakterem, ale z tego co powiedział producentem – dobry charakterem raczej też nie.

Jeszcze w tym tygodniu pojawi się druga cześć newsów/spoilerów na temat siódmego sezonu Dextera! „Stay tuned” i zaglądajcie na kanapowych!

 

Kategorie: Dexter, News, Seriale, Spoilery
  • Nie

    już nie mogę się doczekać kolejnych serii 🙂