News

Mad Men – pięć pierwszych odcinkow piątego sezonu

Stacja AMC zdradziła tytuły, daty i krótkie opisy początkowych odcinków zbliżającego się sezonu.

25.03.2012: EPIZOD 5×01/5×02 – “A Little Kiss” (2-godzinna premiera) (tłum. Mały pocałunek): W pierwszym odcinku piątego sezonu Don’a oraz widzów przywita niespodzianka. Pete i Roger  kompletnie „zgłupieją”, natomiast Joan  będzie prowadzić „małą wojnę” z  gościem, który pojawi się w jej domu.

01.04.2012: EPIZOD 5×03 – “Tea Leaves” (tłum. Liście herbaty/Herbata wychodzi – nie przetłumaczalna gra słów w tytule): Podczas gdy firma „Sterling Cooper Draper Pryce” próbuje rozbudować swój biznes,  na Peggy  spadną  nowe obowiązki.  Ponadto Don i Harry będą bardzo dogadzać pewnemu klientowi.

08.04.2012: EPIZOD 5×04 – “Mystery Date” (tłum. Tajemnicza randka): Don wpadnie na kogoś ze swojej przeszłości, będzie to dla niego nie lada zaskoczeniem. Joan podejmię w końcu bardzo ważną decyzję w pewnej sprawie. Natomiast Roger zrzuci na Peggy trochę dodatkowej roboty do wykonania.

15.04.2012: EPIZOD 5×05 – “Signal 30” (tłum. Sygnał 30): Lane rozpocznie nową, ciekawą przyjaźń. Pete w tym czasie będzie musiał zabawiać swoich gości.

Kategorie: Mad Men, News, Seriale
 • http://www.facebook.com/nykiel.tomasz Tomasz Nykiel

  Ten serial jest jedyny w swoim rodzaju, czekam na 5 sezon z niecierpliwością 🙂

  • http://www.facebook.com/panczarny Pan Czarny

   Wiele razy próbowaliśmy się z kumplem zabrać. Zawsze wniosek był jeden: „Gdy zostaniemy pracownikami w megakorporacji – zrozumiemy magie serialu” 🙂

   • http://www.facebook.com/nykiel.tomasz Tomasz Nykiel

    Po 3 pierwszych odcinkach 5 sezonu mogę powiedzieć, że poziom utrzymany, akcja toczy się jak zwykle wolno, jest to specyfika tej produkcji, natomiast dialogi i odwzorowanie realiów pierwszoligowe