News

Finał sezonu „The Walking Dead” – znamy zakończenie!

Jeżeli interesuję Cie jak zakończy się przygoda bohaterów „The Walking Dead” w drugim sezonie, to jesteś w dobrym miejscu. Ale pamiętaj – zawsze robisz to na swoją odpowiedzialność, bo będzie sporo spoilerów!

Banda zombie „wcinająca” [prawdopodobnie] konia Ricka i przelatujący helikopter. Tak zaczyna się ostatni odcinek „The Walking Dead”. Szwędacze wyruszają z miasta. Wędrują oni przez długi czas. Mijają tygodnie i cała „gromadka” dociera do płotu, który pod ich naporem pęka. Następnie wędrują po lesie, aż nagle w oddali słychać strzał [niestety nie wiem, w której sekundzie :-)].

Skąd ten dźwięk? Oczywiście – ze sceny zabójstwa Shane’a [albo zombie-Shane’a jak kto woli].

W tym samym czasie na farmę wracają Daryl i Glenn. Wszyscy orientują się, że Carl zniknął, Lori panikuje, a Hershel widząc zbliżających się szwędaczy zaczyna rozdawać broń.

Rick i Carl uciekają przed „wesołą gromadką” i chowają się w stodole – gdzie rozegra się trochę akcji.

Obrona farmy się nie uda, szwędaczy jest po prostu za dużo. Zobaczymy mnóstwo chaosu – to będzie motyw przewodni najbliższego odcinka. Bohaterowie zostaną rozrzuceni po całym terenie farmy.

Całe zdarzenie zaowocuje kolejnymi zgonami [ale nie powiem kto zginie]. Ludzie zostaną podzieleni. Grupa, w której będzie znajdować się Rick, dowie się co wyszeptał mu Jenner (naukowiec/doktor ze stacji badawczej). Wy też się dowiecie, jeśli obejrzycie.

W tym odcinku pojawi się nowa postać, wyskoczy ona z mieczem samurajskim i będzie to związane z postacią Andrei.

Wszyscy tracą nadzieję i mają ochotę uciec gdziekolwiek się da. Czy wszyscy znów się odnajdą? Czy uda im się połączyć? Obejrzyjcie ostatni odcinek i przekonajcie się sami.

 • Ddd

  zzzzzzzz

 • Lukasz

   Witaj micz : D

  z tego co wiem to zginie Patricia, Jimmy i Beth i chyba to już wszyscy.

  • Dma

    Tak naprawde nie wiadomo kto zginie, mozemy gdybac. Jimmy ? w grupie nie ma takiego osobnika, stawiam flaszke że zginie T-Dog, Hershel i Beth

 • Lukasz

  Andrea będzie walczyć z zombie które będą chciały ją pożreć i prawie by im się to udało ale w ostatniej chwili przybywa Michonne i ją ratuje :- )

  • KanapowyMicz

   Wyszedłem z założenia, że lepiej zostawić parę rzeczy niewyjaśnionych niż je wypisywać. Ze spoilerami różnie bywa niestety. A i jak nie wiesz do końca wszystkiego, to też ogląda się inaczej, jak wiesz dokładnie wszystko. Pisałem pod ludzi, którzy chcą się dowiedzieć więcej, ale nie wszystkiego. Ci co chcą wiedzieć wszystko i tak to znajdą 🙂

 • Safirasun

  James Allen McCune   jako —
  Jimmy wystepuje tam rowniez i zginie!!!