News

Chad Michael Murray powróci do telewizji?

Aktor znany z serialu „Pogoda na miłość” powróci do telewizji! Jego „comeback” staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Chad Michael Murray od trzech lat nie był regularną postacią w żadnej telewizyjnej produkcji. Lecz w końcu, po tak długim czasie dostał rolę jednego z głównych bohaterów w pilocie nadchodzącego serialu stacji ABC –  Scruples (tłum. Skrupuły).

Chad na czerwonym dywanie

Serial będzie oparty na powieści z 1970 roku, autorstwa Judith Krantz . Pozycja ta opowiada historię Billy, która odbędzie drogę od życia w biedzie, aż po zostanie żoną bardzo bogatego mężczyzny. W momencie gdy małżonek umiera zostawiając bohaterkę z ogromną fortuną, po pewnym czasie Billy otwiera butik w samym Beverly Hills. Lecz dopiero gdy do biznesu wprowadzi dwóch swoich partnerów, Valentine’a oraz Spidera, jej butik stanie się naprawdę słynny.

Chad otrzymał rolę Spidera. Postać ta jest fotografem, który w powieści zostaje po pewnym czasie „ekspertem od stylu” w sklepie Billy.

Obok Murraya, w filmie wystąpią Claire Forlani jako Billy, oraz znana z  Pan Am Karinne Vanasse w roli projektantki mody Valentine.

Serial wyprodukuje Warner Bros. Television. Producentami są Tony Krantz, Annette Savitch oraz Natalie Portman. Bob Brush i Mel Harris napiszą również scenariusz. Jeżeli Scruples dostaną zamówienie na cały sezon to ABC ogłosi ten fakt zapewne podczas prezentacji pilota w maju tego roku.