News

Poranek na kanapie – czyli porcja newsów do śniadania

Mamy złą informację z planu produkcji „Luck„. Znamy daty powrotów „Episodes” i „Weeds„. Joss Whedon opowiada o „Firefly„, a Bryan Cranston tweetuje na temat „Breaking Bad„.  Szczegóły do przeczytania poniżej.

„Luck” –  Nowa produkcja od HBO nie powróci z drugim sezonem. Pomimo, że zdjęcia do niego były już w toku, stacja zawiesiła wszelkie prace nad serialem. Producenci wykonawczy David Milch oraz Michael Mann podjęli wspólną decyzję o zawieszeniu wszystkich przyszłych i obecnych działań w sprawie powstawania tej produkcji.

Wszystko za sprawą problemów z końmi, które były wręcz głównym tematem tego serialu. Przez ostatnie dni, podczas realizacji produkcji zmarły bowiem aż trzy zwierzęta. Producenci uznali, że pomimo zapewnienia jak najlepszych standardów i warunków dla zwierząt, nie chcą dalej ryzykować.

Źródło: HBO

„Episodes” (Odcinki), „Weeds” (Trawka) – Seriale stacji SHOWTIME powrócą z nowymi sezonami już tego lata. „Trawka” ze swoim ósmym sezonem będzie miała swoją premierę w niedziele 1 lipca. Drugi sezon „Odcinków”, serialu z Mattem LeBlanc, będzie miał swoją premierę tego samego wieczoru, tuż po emisji „Trawki”.

Źródło: SHOWTIME

„Firefly” – Joss Whedon, gwiazda skasowanego kilka lat temu serialu przyznała, że nie traci nadziei na jego powrót na antenę. Stacja FOX podjęła decyzję o kasacji prawie 10 lat temu, a obecnie Joss zajęty jest produkcją filmu „The Avengers”.

Jednak w ostatniej wypowiedzi, aktor stwierdził, że wciąż ma nadzieję na zmartwychwstanie serii, lecz nie będzię czekał na to bez końca.

Źródło: Seriable

„Breaking Bad” –  Na Tweeterze Bryana Cranstona możemy przeczytać poniższą wypowiedź:

a few weeks before cameras roll on season 5. I cant wait. I love doing this show and will miss it when its time to say goodbye. Airs in July

— Bryan Cranston (@BryanCranston) March 5, 2012

Z powyższej wypowiedzi dowiadujemy się, że już tylko kilka tygodni pozostało do rozpoczęcia zdjęć piątego sezonu „BrBa”. Bryan nie może się już doczekać i będzie strasznie za nim tęsknił, gdy przyjdzie powiedzieć „dowidzenia” tej produkcji. Premiera ostatniego sezonu odbędzie się w lipcu.

 • Asd

  to wszystko przez bazyliszkowe spojrzenie rosati !

  • Qlczas

    w sensie, że te wszystkie Konie z planu „Luck” padły przez panią Rosati?

   • KanapowyMicz

     Chyba dokładnie to ma na myśli 😛