Video

Królewna Śnieżka i Łowca – zapowiedzi video

Kolejna wariacja na temat klasycznej historii Królewny Śnieżki. Zapraszamy do zapoznania się z filmikami z planu oraz zapowiedzią zbliżającego się trailera.

Pełnowartościowy trailer dla „Snow White and the Huntsman” ma ukazać się w przyszłym tygodniu. Teraz zapraszamy do obejrzenia jego zapowiedzi:

Ponadto do obejrzenia trzy filmiki prosto z planu:

Film reżyseruje Rupert Sanders. W rolach głównych występują: Kristen Stewart (znana z serii filmów „Zmierzch”), Chris Hemsworth oraz Charlize Theron.

Źródło: Collider

Kategorie: Filmy, News, Video
  • Inblack

    no ciekawie sie zapowiada, ale tak swoja droga to dali d… ci amerykanscy producenci zeby jednoczesnie dwa filmy puszczac na ten sam temat 
    http://www.youtube.com/watch?v=TJvcd4FIWMo 

    • Qlczas

       dzięki za link. Ogólnie to w polsce wymyślili żeby drugi film o tytule „Mirror Mirror” nazwać identycznie jak pierwszy. W sumie obie produkcje przedstawiają zupełnie inne podejście bo jedna jest komedią romantyczną a druga raczej w „mroczniejszych” klimatach. Jednak oba filmy raczej lansują młode aktoreczki niż chcą sprzedać nam ciekawą historie. Chociaż… obejrzymy to będziemy wydawać opinię 🙂 Może Kristen od czasów zmierzchu nauczyła się kilku nowych wyrazów twarzy 😛