News

Shonda Rhimes – wieści na temat jej seriali

Dwie produkcje obecnie na antenie, trzecia z premierą w przyszłym miesiącu i czwarta do której rozpoczęto zdjęcia.

 Nikogo nie zdziwi chyba stwierdzenie, że Shonda jest najbardziej zapracowaną osobą w Hollywood! „Grey’s Anatomy” (Chirurdzy) z 8 sezonem , „Private Practice” (Prywatna Praktyka) z 5 sezonem, „Scandal” z premierą już niebawem oraz znajdujący się dopiero w produkcji „Gilded Lillys”.

W najnowszym wywiadzie Shonda odpowiedziała na kilka pytań dotyczących jej serialowych „dzieci”. Stwierdziła, że pomimo natłoku pracy pod jakim się znalazła, to jak najbardziej jest zadowolona z jej efektów.

Rhimes próbowała udzielić odpowiedzi na temat przyszłości „Chirurgów”, co do której chyba nikt nie był w 100% pewny. Potwierdziła jednak, że nie należy się martwić co do powrotu „Grey’s Anatomy” z 9 sezonem. Nadal jednak nie jest w stanie powiedzieć, kto z obecnej obsady pozostanie w niej w przyszłym roku.

Twórczyni „Chirurgów” zapewniła nas jedynie, że ma w zanadrzu jeszcze dużo pomysłów które chciała by zrealizować w tym serialu. Na pewno nie opuści swojej najstarszej produkcji, dopóki widzowie będą nią zainteresowani.

  • http://www.facebook.com/blanka.seweryn Blanka Seweryn

    Chirurdzy niech trwają!!!