News

Poranek na kanapie – czyli porcja newsów do śniadania

Hugh Laurie znów po drugiej stronie kamery. Dobra i zła wiadomość na temat  „Plotkary”. Weteran „Melrose Place” gościnnie w „Glee”. Ktoś z dawnej obsady „Doctor Who” ma chęć na powrót. Szczegóły do przeczytania poniżej.

 

„House” – Odtwórca roli tytułowej, ponownie pojawi się w roli reżysera. TV Line potwierdziło, że Laurie ma wyreżyserować 19 odcinek obecnej, ósmej serii serialu. Premiera tego epizodu zaplanowana jest na 30 kwietnia.

Źródło: TV Line

 

„Plotkara” (Gossip Girl) – Dramat stacji CW ma powrócić z szóstym sezonem! To jest jak najbardziej dobra wiadomość dla wszystkich fanów. Jednak podobnie jw przypadku ostatniego sezonu „Pogody na Miłość” (One Tree Hill),  wyprodukowany sezon  będzie krótszy od poprzednich o połowę.

Źródło: The CW

 

„Glee” – W 18 odcinku trzeciego sezonu zobaczymy twarz znaną z kultowego już „Melrose Place”. Thomas Calabro pojawi się w roli ojca Marka Sallinga.  Epizod zostanie wyemitowany w kwietniu.

Dr. Michael Mancini z Melrose Place czyli Thomas Calabro

Źródło: TV Line

 

„Doctor Who”Paul McGann zdecydowanie stwierdził, że chce powrócić  na plan serialu. Wystarczy, że tylko zostanie o to poproszony.

Paul McGann jako "Time Lord"

Aktor wystąpił w roli „Lorda Czasu” w filmie z 1996 roku. W ostatnim wywiadzie z Digital Spy powiedział, że z ogromną chęcią pojawił by się w nim ponownie.

Źródło: Digital Spy