News

Poranek na kanapie – czyli porcja newsów do śniadania

Kiedy rozpoczęcie prac nad filmem „24”? Downton Abbey mogło wyglądać zupełnie inaczej! Duże szanse na powrót Dr. Horrible’s Sing-Along Blog. Z kultowej „Buffy” do Supernatural. Szczegóły do przeczytania poniżej.

 

„24” – Podczas wczorajszego „The Tonight Show” u Jaya Leno pojawił się Kiefer Sutherland. Oprócz rozmowy na temat jego nowego show „Touch”, wspominano na temat produkcji kinowej wersji „24”. Sutherland mówił, że wraz z producenci filmu mają nadzieję na ruszenie z jego produkcją jeszcze w tym roku. Jednak jeśli nie uda pogodzić się wszystkich szczegółów ze sobą. Rozpoczęcie zdjęć zostanie odłożone do przyszłego roku.

Źródło: SpoilerTV

 

„Downton Abbey” – początkowe plany co do tej produkcji były zupełnie inne od tego co widzimy obecnie na ekranach. Pierwszym pomysłem twórców było obsadzenie w jednej z głównych ról Gillian Anderson (gwiazdę kultowego „Z archiwum X”). Ciekawe jak wyglądała by ta produkcja, gdyby aktorka przyjęła tę propozycję?

Źródło: Clicker

 

„Dr. Horrible’s Sing-Along Blog” – popularna seria internetowa może doczekać się sequela! Ta musicalowa produkcja z 2008 roku, w której tytułową rolę zagrał Neil Patrick Harris, w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie zostanie kontynuowana. Współtwórca serii Joss Whedon ma nadzieję, że produkcja drugiego sezonu ruszy jeszcze tego lata.

Źródło: SpoilerTV

 

„Supernatural” – Producent wykonawczy Sera Gamble specjalnie dla TVGuide zdradziła, że Felicia Day (znana chociażby z „Buffy”) pojawi się gościnnie w jej serialu. Odcinek w którym ma wystąpić zatytułowany jest „The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo”. Zostanie on wyemitowany 27 kwietnia.

Źródło: TVGuide

Kategorie: News, Seriale