Video

„Gra o tron” – prezentacja postaci z drugiego sezonu

show-game-of-thrones

HBO zamieścił kilka materiałów filmowych dotyczących różnych postaci, które będziemy mieli przyjemność oglądać w drugim sezonie „Gry o Tron”.

Z poniższych filmików dowiadujemy się tego, co każdy z aktorów myśli o swojej postaci. Zobaczymy również z czym mogli mieć oni problem, co ich czeka, jakie emocje będą im towarzyszyć i usłyszymy kilka wzmianek o przyszłej fabule.

Zacznijmy od Jona Snowa – bękarta z rodziny Starków. Jest to moja druga ulubiona postać, ze wszystkich przedstawionych poniżej [wersja po ang]:

Renly Baratheon – ta postać odegra swoją rolę w całej fabule. Ciekawe, ile z przygotowań i życia obozowego samozwańczego władcy zaprezentują w serialu? Zobaczcie opis postaci [wersja po ang]:

Daenerys Targaryen – najbardziej smutna i dramatyczna postać w serialu. Pojawienie się smoków na pewno daję jej jakąś nadzieję na lepszą przyszłość [wersja po ang].

Joffrey Baratheon – na pewno nie jest to łatwa postać do zagrania, no chyba że jest się rozpieszczonym bachorem. Pomimo negatywnych emocji jakie u mnie wywołuje, to ciekawi mnie, czym zaskoczą nas w samym serialu i w jakiej odsłonie będzie nam sprezentowana postać młodego króla [wersja po ang].

Arya Stark – z całej piątki jest to moja ulubienica. Nie wiem dlaczego postać Aryi jest dla mnie tak pozytywna – pewnie przez niewinność i młodzieńczą głupotę. Nie rozumie wszystkich politycznych zagrywek – wszystko dla niej jest proste i ocenia wszystko w dwóch skrajnych kategoriach. Nie istnieje dla niej coś pośrodku. Przepełniona jest jeszcze idealizmami. [wersja z polskimi napisami]

Niestety nie ma jeszcze filmików z polskimi napisami. Jak tylko się pojawią, to postaram się je udostępnić.

Kategorie: Gra o Tron, Seriale