News

Merle Dixon i Michonne w 3 sezonie „The Walking Dead”

Jeżeli oglądaliście już finałowy odcinek „The Walking Dead” to postać Michonne nie powinna być wam obca. Producent zdradził trochę informacji na temat dwóch postaci w 3 sezonie.

Michael Rooker jako Merle Dixon

Na początku przedstawimy postać Merle’a Dixona, granego przez Michaela Rookera, którego znamy z pierwszego sezonu [i krótkiego występu w 2. sezonie]. Aktor potwierdził swój udział w 3. sezonie „The Walking Dead”. Podobno zrzucił prawie 10kg, aby pojawić się znów na ekranie. Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego tak zrobił – może wróci jako zombie, a może udało mu się dotrzeć do „Gubernatora” [postać z 3. sezonu] i pojawi się dopiero w Woodbury.

Danai Gurira

Danai Gurira

Do samego końca sezonu w wielkiej tajemnicy trzymano informację, kto zagra Michonne w kolejnej odsłonie serialu „The Walking Dead”. Okoliczności pojawienia się tej postaci nie były znane do finałowego odcinka, który wyemitowano wczoraj w Stanach [a i tak nie pokazano twarzy aktorki]. Wedle zapowiedzi producenta Michonne będzie wiernym odwzorowaniem bohaterki z komiksu, jednak historie z nią związane będą się różnić od komiksowych. Niestety to jaka będzie, przekonamy się dopiero w przyszłorocznej ramówce stacji AMC [podobno ma być „najtwardszą” postacią ze wszystkich zaprezentowanych]. I oczywiście najważniejsza informacja – Danai Gurira zagra Michonne. Zdjęcia zaplanowane są na maj i będą prowadzone w Atlancie. Trzeci sezon będzie składał się z 16 odcinków i wyemitowany zostanie prawdopodobnie w październiku.