News

Beckett kręci z prawnikiem z „Firmy”

show-castle

Stana Katic, znana polskim widzom z roli detektyw Beckett w popularnym serialu „Castle” oraz Josh Lucas, wcielający się ostatnio w rolę prawnika Mitcha McDeere, w serialu „ Firma” spotkali się na planie najnowszego filmu Michaela Polisha.

Katic i Lucas dołączyli do międzynarodowej obsady filmu fabularnego „Big Sur”. Ona wcieli się w rolę poetki Lenore Kandel, on zagra amerykańskiego poetę związanego z ruchem bitników – Neal’a Cassady.

Najnowsza produkcja amerykańskiego reżysera powstała w oparciu o twórczość popularnego   w latach 50 XX. wieku pisarza Jacka Kerouca. Film opowiadać ma o artystycznej bohemie San Francisco oraz o rozterkach twórczych i egzystencjalne.

Rola w „Big sur” nie jest pierwszym spotkaniem Katic z reżyserm Michaelem Polishem. W 2010 roku, zagrała ona w romantycznym filmie „For Lovers Only”.

Premiera „ Big Sur” zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Również na ten rok zaplanowano początek zdjęć do 5 sezonu serialu „Castle”. Obecnie najnowsze odcinki ostatniego sezonu 4. oglądać można na kanale Universal Channel, w poniedziałki o godzinie 22:00.

Źródło: Materiały prasowe, Universal

Kategorie: News
  • http://twitter.com/KalliopePL Katarzyna Godycka

    Bardzo jestem ciekawa tego filmu. „For Lovers Only” uwielbiam bezgranicznie i byłoby super, gdyby jakiś dystrybutor w Polsce wziął ten film pod swoje skrzydła, bo w całej pełni na to zasługuje. Mam nadzieję, że zobaczymy też w Polsce „najnowszy” film z udziałem Stany Katic (najnowszy w sensie dystrybucji, bo kręcony był w 2004 roku, ale jak to bywa z ambitnymi niezależnymi produkcjami, czekał kilka lat, żeby ujrzeć światło dzienne) – „Truth about Kerry” (od wczoraj DVD dostępne w USA). A przy okazji, zapraszam na polski fanpage serialu Castle (od wczoraj na AXN!) na Facebook’u – http://www.facebook.com/Castle.Poland