News

Co szykuje dla nas The CW w sezonie 2012/2013

Stacja The CW zamówiła na sezon 2012/2013 aż osiem pilotów.

Jednym z pewniaków jest „Arrow”, bardziej znany jako Green Arrow (Zielona Strzała). Serial oparty na serii komiksów. Opowie on historię Oliviera Queena, czyli multimilionera wcielającego się w superbohatera. (Czyżby The CW  chciało zatkać lukę po Smallville?)

The Selection” będzie nowym serialem sci-fi od scenarzystów „Pamiętników Wampirów”. Opowiadać będzie historię młodej kobiety, która została wybrana do turnieju i ma szanse zostać królową kraju. Oczywiście wszystko zobaczymy w niedalekiej przyszłości – plus/minus 300 lat.

Kolejnym pewniakiem na początek 2013 roku jest „Cult”. Serial skupi się na młodej kobiecie, która pracuje jako asystentka producenta popularnego program telewizyjnego o nazwie „Cult”. Produkcja wprowadzi nas w śledztwo niewyjaśnionych zniknięć i morderstw, które dzięki „fanom” programu przenoszą się z ekranu do rzeczywistości.
Serial otrzymał 13 odcinków i zostanie zamknięty w jednym spójnym sezonie.

„First cut” będzie historią młodej lekarki, która starając się zostawić przeszłość za sobą, rozpoczyna pracę w szpitalu. Szybko jednak odkryje, że praca w szpitalu, nie różni się niczym od jej życia w liceum. W przeciwieństwie do „Heart of Dixie” fabuła będzie toczyć się głównie z szpitalu.

Niestety nie wiemy jeszcze nic o drugiej połowie tytułów, terminy zdjęć wyglądają mniej więcej tak:
„Arrow” : od 10 marca do 2 kwietnia
„The Selection” : od 15 do 29 marca
„Beauty and The Beast” : od 22 marca do 2 kwietnia
„Cult” : od 20 marca
„Dakota” : od 28 marca do 5 kwietnia
„First Cut” : od 21 marca do 1 kwietnia
„Carrie Diaries” : od 21 marca
„Shelter” : początek kwietnia

[źródło: The CW]

Kategorie: News, Seriale