Video

„Nie z tego świata” – sytuacja po powrocie Casa

show-supernatural

W 17. odcinku zobaczyliśmy powrót Castiela, a przynajmniej aktora, który gości w serialu od kilku sezonów. Co czeka nas dalej? [Jeżeli nie oglądałeś/łaś 17. odcinka to możliwe spoilery]

Dean wyrusza na poszukiwanie uzdrowiciela dla Sama – Emanuela. Oczywiście  okazuje się nim być Cas, który kompletnie nic nie pamięta. Ale nie to jest w tym odcinku najważniejsze. Po raz pierwszy od dawna przedstawiono nam epizod, który otwierał i zamykał niektóre części fabuły. I chociaż wciąż nie znamy odpowiedzi jak Cas „wrócił do żywych”, to jego powrót był bardzo celowy – co widać na końcu odcinka. Niestety to chyba tyle z tego, ile widzieliśmy Casa. Historia w następnym odcinku pójdzie w zupełnie innym kierunku, a Castiela zobaczymy pewnie dopiero na finał sezonu, który w sumie już nie tak daleko. Mimo wszystko bardzo spodobał mi się sposób, w jakim wrócił oraz to, że nowa odsłona Casa będzie „szalona”.

Zobaczcie materiał promocyjny z kolejnego odcinka – zapowiada się to, co nadaje „Supernatural” swoistego klimatu – czyli odcinki robione z przymrużeniem oka i sporą dozą humoru!.