News

Nowe postacie w drugim sezonie „Gry o Tron”


Drugi sezon „Gry o Tron” to nieustanna walka. Zobaczymy wiele potyczek oraz będzie dużo akcji. Postanowiliśmy przedstawić Wam nowych aktorów, którzy zagościli na planie serialu i odegrają swoje role w nadchodzącej wojnie!

Prezentacje czas zacząć!

Carice van Houten

Carice van Houten

Carice van Houten zagra rolę Melisandre. Znamy ją z takich produkcji jak „Valkiria” oraz „Czarna Śmierć”. Jej postać jest jedną z najbardziej wyczekiwanych. Wcieli się w postać czerwonej kapłanki. Pomimo tego, że nie ma czerwonych oczu – jak postać Melisandre w książce, to wciąż wydaje się być trochę przerażająca.

Gwendoline Christie

Gwendoline Christie

Kolejną postacią jest Brienne of Tarth zagrana przez Gwendoline Christie. Jest to dość młoda i niedoświadczona aktorka. Przed „Grą o Tron” zagrała tylko w „Parnassusie”. Zagra ona Brienne, czyli honorową wojowniczkę, która poprzez budowę swojego ciała, jest nieustannie wyśmiewana [jest po prostu zbyt męska].

Jeżeli spojrzymy na zdjęcie z planu, to trzeba przyznać, że charakteryzatorzy naprawdę musieli się postarać, żeby ją tak „odpięknić”. W rzeczywistości wygląda dużo sympatyczniej.Liam Cunningham

Liam Cunningham

Liam Cunningham zagra postać Davosa Seawortha. Liam to irlandzki aktor, który zagrał w takich produkcjach jak: „Starcie Tytanów” oraz „Czas wojny”. W „Grze o Tron” zagra Davosa, znanego także pod przydomkiem „cebulowy rycerz”. Jest to były przemytnik, którego Stannis mianował na rycerza.

Natalie Dormer

Natalie Dormer

Natalie Dormer zagra postać Margaery Tyrell, córkę Mace Tyrell. Występowała ona również jako Anne Boleyn w „Dynastii Tudorów” oraz w „Captain America: Pierwsze starcie”. Odegra ona dość ważną rolę w całym sezonie, a w jaki sposób zobaczymy niedługo.Rose Leslie

Rose Leslie

Rose Leslie to kolejna prezentowana postać. Zagrała ona m.in. Gwen Dawson w popularnym serialu. W „Grze o Tron” zagości jako Ygritte – dziką kobietę, która po drugiej stronie muru przysporzy sporo problemów Jonowi Snow.

Tom Wlaschiha

Tom Wlaschiha

Tom Wlaschiha to aktor znany głównie z niemieckich seriali. Pojawił się on również w „Valkirii” oraz w „Przygodach Sary Jane”. „Gra o Tron” to dla niego występy w roli Jaqena H’Ghara. Jego postać to tajemniczy więzień, który spotka Arya Stark, w czasie kiedy zmierzają w stronę muru.

Stephen Dillane

Stephen Dillane

Stephen Dillane wcieli się w rolę Stannisa Baratheona. Znamy go z mini serialu „John Adams” oraz z roli Merlina w „Królu Arturze.” Stannis Baratheon jest bratem zmarłego króla Roberta oraz jednym z pretendentów do tronu . Ma twardy charakter, przez co nie należy do najbardziej lubianych. Jest także pod silnym wpływem, przedstawionej na początku, Melisandre.


No i ostatnia prezentowana postać: Nonso Anozie jako tajemniczy Xaro Xhoan Daxos. [no może nie taki tajemniczy]

Nonso Anozie

Nonso Anozie jako Xaro Xhoan Daxos

Kategorie: Gra o Tron, News, Seriale