News

Zemsta Sharon Osbourne

Sharon Osbourne, żona legendarnego Ozzy’ego – rockmana i autora bestsellerowej autobiografii „Ja, Ozzy” także napisała książkę. Mowa o „Zemście”, która trafiła już do księgarń w całej Polsce. Jest możliwość zorganizowania konkursu – zapraszamy do lektury.

„Zemsta” jest współczesną opowieścią o złudnej magii Hollywood, z uniwersalnym motywem sióstr-rywalek osadzonym w realiach brutalnego amerykańskiego show-biznesu. Autorka pisała książkę na podstawie swoich wieloletnich, osobistych doświadczeń. Sharon Osbourne zdecydowanie nie poskąpiła barwnych i pikantnych opisów.

Głównymi bohaterkami „Zemsty” są siostry – Chelsea i Amber Stone. Mają to wszystko, czego potrzebuje przyszła gwiazda Hollywood – urodę, talent, pasję… i matkę, która zrobi wszystko, by choć jedna z córek spełniła jej własne, porzucone niegdyś marzenie o sławie. Wkrótce obie trafiają do show-biznesu i poznają jego bezwzględne reguły, które jedną wynoszą na sam szczyt, a drugą na długie lata strącają do piekła używek i samotności. Jednak w świecie pełnym blichtru i luksusu nic nie jest dane raz na zawsze – role szybko się odwracają, blask reflektorów odsłania skandale i tajemnice, a seks i wpływy bywają cenniejsze niż statuetka Oscara.

 Powieść zbiera świetne recenzje za granicą:

„Zemsta” jest słodką, poruszającą i bezwstydną przyjemnością. Kiedy przerzucisz kilka stron, to dostrzeżesz, że wiele cię ominęło. Jeżeli jedziesz na wakacje, weź tę książkę koniecznie ze sobą. Julian Clary, Guardian.co.uk

 Debiutancka powieść Sharon Osbourne to rozkosznie mściwa opowieść o sławie i wbijaniu noża w plecy. Yvonne Hogan, Independent.ie

 Sharon Osbourne (ur. 1952) jest brytyjską autorką, żoną rockmana Ozzy’ego Osbourne’a, z którym ma troje dzieci: Aimee, Kelly i Jacka. Jej ojcem był Don Arden, wpływowy menadżer muzyczny, znany ze swoich brutalnych metod prowadzenia interesów i bezwzględności zarówno wobec najbliższych, jak i podopiecznych.

 Po rozstaniu Ozzy’ego z zespołem Black Sabbath, którym opiekował się Arden, Sharon przejęła interesy wokalisty i do dziś jest menedżerką męża. Razem z dwojgiem młodszych dzieci wzięli udział w wyprodukowanym przez MTV reality show „Rodzina Osbourne’ów”. Sharon jest też m.in. jurorką w amerykańskiej edycji popularnego show „Mam talent!”.

 „Zemsta” – Sharon Osbourne, przekład: Patrycja Zarawska

Format: 144×208 mm; Liczba stron: 400; ISBN: 978-83-62252-46-6, Wydawnictwo TELBIT

Fragment ksiązki w PDF do pobrania: Zemsta – fragment

Wydawnictwo TELBIT zaoferowało nam możliwość zorganizowania konkursu. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału i jeżeli uda nam się zebrać odpowiednią liczbę osób, to postaramy się zorganizować event, w którym do wygrania będzie książka „Zemsta” [zapewne więcej niż jedna :)]. Jedyne co jest potrzebne to zainteresowanie z Waszej strony. Dajcie nam znać w komentarzach, na Facebooku lub mailowo – co o tym sądzicie i czy chcielibyście wziąć udział! Czekamy na Wasze wypowiedzi.

Kategorie: Konkursy, Książki, News