News

Piątkowy raport oglądalności: Fringe tym razem w górę

Jak tym razem ukształtowały się wyniki oglądalności piątkowych produkcji w Stanach? Zobaczcie raport z 27.03.2012. [„Fringe:Na granicy światów”, „Nikita”, „Nie z tego świata”, „Grimm”, „CSI:NY” i „Zaprzysiężeni”]

Po zeszłotygodniowych spadkach „Fringe’a” nastąpiła zmiana trendu. Zaliczył on wzrost oglądalności o 8% oraz 33% w targecie demograficznym [18-49 lat]. Czy taki wynik zadowoli producentów? Przypomnę, że losy serialu „Fringe” nie są jeszcze znane i nie wiemy czy zobaczymy jego piątą odsłonę.Wynik oglądalności: 3,1 mln.

„Nikita” zaliczyła spadek. Osiągnęła wynik 1.32 mln z niskim wskaźnikiem demograficznym. Losy serialu wciąż się ważą. Podobnie jak w przypadku „Fringe” nie zapadła jeszcze decyzja o produkcji kolejnego sezonu.

„Nie z tego świata” [ang. Supernatural] zyskał niewielką liczbę widzów w stosunku do ostatniego odcinka [1,72mln], a „Grimm” odnotował spadek i zanotował oglądalność na poziomie 4,2mln.

Zwycięzcą dnia zostali „Zaprzysiężeni” [ang. „Blue Bloods”]. Serial obejrzało 10,6mln widzów. Na drugim miejscu uplasowało się „CSI:NY” z wynikiem 9,44mln.