News

Co dalej z Dexterem – część 2

Ciąg dalszy informacji na temat 7. sezonu! Część pierwsza tutaj.

TV Guide: producent serialu [Scott Burck] wyjaśnił kilka faktów na temat przyszłości serialu.

O miłości Deb do Dextera:

„Szczerze powiedziawszy, jest to coś, o czym rozmawialiśmy od 2 sezonu serialu. Trzeba wiele wyjaśnić na temat charakteru Debry Morgan, ona od zawsze wyglądała jak by była zakochana w swoim bracie. Zawsze odkładaliśmy ten temat na bok, ale w tym sezonie w końcu rozwiążemy tę sytuację.

O kierunku serialu w dwóch ostatnich sezonach:

„Mamy ten luksus, że wiemy iż zostały nam tylko 2 sezony. Możemy realnie zacząć planować, gdzie chcemy zobaczyć Dextera na końcu serialu. Nie będziemy już wstrzymywać wątków lub je pomijać. Nadszedł czas aby włączyć je z powrotem do fabuły. Oczywiście największym problemem jaki teraz mamy, to Deb widząca jak jej brat kogoś zabija. Co to w ogóle oznacza? Jak wpłynie to na Dextera? Jak rozwiąże ten problem? Co Deb zrobi z myślą, że jest zakochana w Dexterze?  Czy mu powie? Jest to kilka pytań, które będą przewijać się przez sezon i na każde z nich odpowiemy w swoim czasie.”

Co by się nie wydarzyło, Dexter musi zginąć w ostatnim odcinku?:

„Nie wiem. To co myślałem o Dexterze, kiedy rozpoczynałem produkcję serialu bardzo się zmieniło. Nie jestem pewien co się wydarzy, charakter głównego bohatera bardzo się zmienił przez cały serial. Wiele osób uważa, że Dexter powinien zginąć. Ja nie jestem tego pewien, jest wiele różnych pomysłów, które mogli byśmy wykonać z tą postacią.”

 

Główny szef Showtime powiedział, że następne dwa sezony będą „raczej kończyć” sagę, aczkolwiek dodał: „jestem otwarty na zmianę planów”.

Kategorie: Dexter, News, Seriale, Spoilery