News

Co w finale „The Vampire Diaries” – krótki wywiad z Kat Graham

Kilka spoilerów na temat finału sezonu „Pamiętników wampirów”.  Premiera ostatniego odcinka zatytułowanego „Departed” odbędzie się 10 maja.

Na początek wywiad z Kat Gragam:

Krótko mówiąc będzie dużo przemocy, dużo rodziny Clausa i śmierć jednego z głównych bohaterów której nikt się nie spodziewa (Jeżeli to Alaric – to żadne zaskoczenie). No i oczywiście będzie wiele krwi i miłości.

Jednym z  najważniejszych elementów odcinka ma być ukazanie życia Eleny bez wampirów, wilkołaków i całej tajemniczej otoczki Mystic Falls. Zobaczymy w nim między innymi rodziców Eleny (prawdopodobnie w retrospekcjach). Zostaną oni zagrani przez Jasona MacDonalda i Erin Beute.

No i przede wszystkim odkryjemy prawdziwą więź między braćmi Salvatore. Ian Somerhalder w wywiadzie z TvGuide powiedział: „To co jest teraz najciekawsze to dynamika między braćmi. Stają się coraz bardziej zżyci ze sobą” oraz ” Ten cały  trójkąt między Damonem Eleną i Stefanem zbliża się ku końcowi. Stefan wie że uczucia krążą między całą ich trójką, jest facetem który rozumie i widzi symptomy miłości oraz wie jak bardzo sytuacja jest skomplikowana.

Zapowiada się ciekawie, pytanie czy Elena faktycznie wybierze na końcu sezonu jednego z braci.

[źródło: TvGuide, SpoilerTV, TvLine, SpoilersGuide]