News

„The Selection” nowym hitem stacji The CW?


Stacja The CW jest w trakcie wyboru seriali na przyszłą ramówkę. Wśród nowych seriali jest „The Selection” – produkcja o podobnej tematyce jak „Igrzyska Śmierci”.

Serwis SpoilerTV podaje, na podstawie swoich źródeł, że pilot „The Selection” zapowiada się naprawdę dobrze. Twierdzą również, że z wielką uwagą będą się przyglądać, jak zostanie ona odebrana. Serial jest bardzo podobny do „Igrzysk Śmierci” i właśnie dlatego prezesi stacji liczą na duże zainteresowanie. Czy produkcja „The Selection” ma szanse odnieść sukces idąc śladami filmu? Myślę, że są na to spore szanse w USA, gdzie „Igrzyska Śmierci” cieszyły się największą popularnością.

W jedną z głównych ról w serialu wcieli się Aimee Teegarden, którą znamy z „Friday Night Lights„.

Akcja „The Selection” rozgrywa się 300 lat w przyszłości. Główna bohaterka jest biedną dziewczyną, która zostaje wybrana w loterii do uczestniczenia w specjalnych zawodach. Jeśli uda się jej wygrać, to poślubi księcia Maxona [granego przez Ethana Pecka] i zostanie królową w kraju wyniszczonym przez wojny.

Muszę przyznać, że opis fabuły nie brzmi tak rewelacyjnie jak to określił SpoilerTV, powiedziałbym nawet, że brzmi jak scenariusz do bajki dla dzieci, ale może to tylko pierwsze wrażenie. Pozostaje tylko czekać na premierę „The Selection” i ocenić samemu.

 • Majkelo

  Aimee Teegarden nie pasuje do głownej roli jeśli taką zagra. A sam zarys fabuły daje spore możliwości. Dużo zależy od scenografi,kostiumów itd. Potrzebny by był wiekszy budżet żeby to wszystko miało ręce i nogi.

  • KanapowyMicz

   Wedle informacji to właśnie Aimee zagra główną bohaterkę [i raczej to się nie zmieni]. Jeśli chodzi o fabułę to zawsze można ją przeciągać i wyginać w każdą stronę, byleby nie wyszła z tego za duża papka.
   Scenografia i kostiumy to dla mnie nie wszystko <– powiedziałbym, że mogą nawet lekko irytować – mnie trochę to wszystko drażniło w "Igrzyskach śmierci", jakoś wszystkie te ubiory wydawały się po prostu kiczowate i następuje pytanie: jak bardzo się zapędzą z tym "światem". Musimy na razie czekać do premiery pilota i zobaczymy co będzie.