News

Bardzo dobry powrót Revenge!

Show-Revenge
Po długiej przerwie powrócił „Revenge”. Trzeba przyznać, że poziom odcinka był dość wysoki. [parę słów + promo 18 odcinka]

Mimo, że dłużył się ten czas przerwy między odcinkami, to trzeba przyznać, że powrót był dobry. Widać, że serial nabiera konkretnego rozpędu, a fabuła zaczyna zmierzać już w jednym konkretnym kierunku – Emilly bez skrupułów zacznie realizować swój plan zemsty [wedle tego co powiedziała w wyemitowanym odcinku].

Oczywiście były smaczki – zwłaszcza w końcówce [scena przy samochodzie]. Tak naprawdę 17. odcinek był tym, o czym jest ten serial – jedni chronią drugich, inni spiskują przeciw sobie, a jeszcze inni próbują się odnaleźć w całej tej sytuacji, a i tak będą wplątani w całą aferę. W mojej głowie powstało kilka pytań odnośnie przyszłości niektórych bohaterów. Na pierwszy plan idzie Daniel – co tak naprawdę z nim będzie? Cieszyłbym się, gdyby poszedł od więzienia! Ale zapewne odegra inna rolę i odkryje prawdę o Emilly [bo w końcu ktoś musi się dowiedzieć, a i pewnie tak się stanie na sam koniec sezonu żeby dodać odpowiedni cliffhanger.

Tym co nie widzieli 17. odcinka o tytule „Doubt” – gorąco polecam, a tym którzy już go widzieli polecam promo przyszłego odcinka – „Justice”!

Kategorie: News, Revenge, Seriale