News

Finał 7. sezonu „Supernatural, czyli „walka z Romanem”!

show-supernatural
Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że cała sytuacja z lewiatanami nie może zakończyć się w jednym sezonie. A może może? Będą spoilery!

Wszyscy myślą, że 7. sezon „Nie z tego świata” [choć bardziej wole angielski tytuł „Supernatural”] będzie miał 22 odcinki, a ostatni będzie zatytułowany „There will be blood”. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że zobaczymy 23 odcinki, a ostatni nosi nazwę „Survival of the Fittest”. Czy jest to dobra wiadomość? To już oceńcie sami. Wróćmy do meritum sprawy, czyli finału.

Co w finale? Zacznijmy od tego, że oczywiście dopiero w ostatnich odcinkach zacznie się wielka pogoń za przedmiotem do zmyślnego zabijania nieśmiertelnych lewiatanów. Być może nie okaże się to kij golfowy, ale może nie będzie najgorzej. Koniec przynudzania – przedstawiam fakty:

– okaże się, że do zabicia lewiatanów potrzeba odnaleźć 3 kluczowe rzeczy [dziwne, że tylko trzy],

– Castiel pomoże w odnalezieniu jednej z nich [jak? nie pytajcie, sam nie wiem jak mu się uda w końcu wyjść z psychiatryka]

– Aby zdobyć drugi i trzeci trzeba będzie pokonać Alpha’e i Crowleya, a przynajmniej się z nimi zmierzyć, bo nie wyobrażam sobie, że pozbędą się z serialu któregokolwiek z nich,

– Bobby spróbuje czegoś nietypowego jako duch [w ogóle pomysł z duchem uważam za dość naciągany i słaby] i nie wyniknie z tego nic dobrego.

A teraz co się stanie, jeśli powiem Wam, że to co napisałem nie dotyczy ostatniego odcinka? Niestety jest to opis przedostatniej odsłony tego sezonu. W ostatnim odcinku będzie coś innego. Nastąpi wielka walka z Romanem [któremu na imię Dick]. Zobaczymy takie postacie jak Meg [Rachel Miner] i Kevin [Osric Chau]. Wspólnie z naszymi braćmi, Bobbym i Castielem będą walczyć z Romanem! Oczywiście Dick nie będzie prostym przeciwnikiem i okaże się jednym z najsprytniejszych z jakim przyszło im się kiedykolwiek zmierzyć! Uff… Czy to będzie koniec? Czy przeklęty Roman w końcu zginie? Jak myślicie?