News

Polskie produkcje w „Serialowych wrotach”

Było już o serialach amerykańskich, było o brytyjskich, czas na nasze własne podwórko. Święto 3 maja będziemy świętować, dyskutując o kultowych polskich produkcjach – zaczynamy w czwartek o 19.00 w eLO RMF.

W ciągu dwóch godzin audycji postaramy się rozwikłać tajemnicę Sagali, rozpracujemy, kto kryje się pod kryptonimem Trzech Szalonych Zer, a także sprawdzimy stan polskiej policji, odwiedzając 13. posterunek. W te akcje naturalnie zostali już wplątani agent J-23, polscy politycy oraz słynny wirus komputerowy w kształcie kuli. Nie zabraknie także świeżej krwi z polskiego rynku serialowego, więc bądźcie z nami!

„Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon, a gościnnie w tym tygodniu pojawi się Tomasz Skupień.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 19 kwietnia, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.

Kategorie: audycja, News