News

Kolejny hit od HBO? „Luck” startuje 29 stycznia.


Do tej pory, nie było mi dane rozczarować się jakąkolwiek produkcją od Home Box Office. Dlatego zacieram już rączki w oczekiwaniu na kolejny tytuł sygnowany nazwą tej stacji.

Pierwszy odcinek „Luck” zostanie wyemitowany 29 stycznia, a twórcami tego dzieła są David Milch (twórca chociażby „Deadwood” czy „NYPD Blue”) oraz Michael Mann (reżyser filmów „Heat”oraz „Public Enemies”).

Główną rolę powierzono weteranowi kina Dustinowi Hoffmanowi, co jest kolejnym przykładem, że telewizja gości coraz większą ilość gwiazd srebrnego ekranu, gdzie ci aktorzy również mogą popisać się kunsztem i swoimi umiejętnościami.

Serial skupia się na świecie hazardu, korupcji i degeneracji jaka powstaje przy torach wyścigów konnych. Oprócz zapowiedzi ciekawej fabuły i wciągających wątków, widzowie mają zobaczyć wspaniałe zdjęcia z gonitw, jakie można oglądać tylko na żywo podczas wyścigów. Jeżeli ta tematyka Was interesuje, lub po prostu wiecie, że HBO zawsze dotrzymuje słowa i serwuje nam porządny wciągający telewizyjny show, to zapraszam do oglądania. Ja na pewno dam tej produkcji szansę w ciemno! Jeżeli Wam mało, to poniżej trailer.

Kategorie: Luck, News, Seriale