Video

The Killing – Promo i Sneak peak z 8 odcinka

Do finału drugiego sezonu tylko 5 odcinków. Czy w końcu poznamy mordercę Rosie Larsen? Myślę że tak, w końcu scenarzyści obiecali nam, że poznamy go w połowie sezonu.

Trzeba przyznać, że 7. odcinek zakończył się dość dramatycznie i z bardzo mocnym akcentem. Co dalej będzie z Holderem? Najnowsze promo sugeruje nam, że może zginąć [słowa Linden jak rozmawia z przełożonym], ale co jeśli się tak faktycznie stanie? Mam nadzieję, że nie! Jest to postać, która daje dużo więcej serialowi niż Linden. W sumie to jego perypetie są dużo ciekawsze, niż problemy rodzinne Linden, które są spowodowane obsesją na punkcie poszukiwań mordercy Rosie. Bez niego to już nie będzie to samo.

Jedno na pewno trzeba powiedzieć – jest mocno, jest ciekawie i trzymani jesteśmy w napięciu, czyli to co lubimy. Zapraszam do obejrzenia fragmentów!

The Killing 2×08 Promo | „Off the Reservation”

The Killing – Episode 2.08 – Off the Reservation – Sneak Peek

Sneak peak pokazuje, dlaczego Holder otrzymał informacje od dziewczyny z obsługi kasyna. Okazuje się, że to ona znalazła plecak Rosie. Co jeszcze możemy wywnioskować z tego fragmentu? To, że skoro Linden się pojawiła w tym miejscu, to znaczy, że jest to już sytuacja po „dotarciu” do Holdera. Dowiadujemy się, że „nie mógł dotrzeć”, co znaczy w sumie niewiele, ale miejmy nadzieję, że żyje.

  • http://www.facebook.com/nykiel.tomasz Tomasz Nykiel

    Warto zajrzeć na oficjalną stronę serialu, tam czeka na nas wiele atrakcji, np suspect tracker, gdzie możemy śledzić kto wg internautów jest zabójcą Rosie http://suspecttracker.amctv.com/breakdown.php