News

Fox podejmuje decyzje odnośnie „Alcatraz”, „The Finder” i „Touch”


Dla fanów dwóch z trzech wymienionych pozycji mamy złe wieści. Fox podjął decyzję o anulowaniu „Alcatraz” i „The Finder”, a przedłużenie dostaje „Touch”.

Po tym jak finał „Alcatraz” sięgnął dna było to już prawie pewne. Najniższe statystyki oglądalności z całego sezonu wróżą tylko jedno – serial musi się zakończyć. Taką właśnie decyzję podjęła stacja FOX. „Alcatraz” pociągnął za sobą „The Findera”.

Mimo dość przeciętnych, a nawet powiedziałbym słabych, wyników oglądalności serial „Touch” dostał kolejny sezon. Jest to jedyny dramat z nowo wyświetlanych w stacji FOX, który przetrwał próbę. Zobaczymy co się z nim będzie działo w przyszłości.

Co FOX szykuje dla nas w przyszłości? Informacja jeszcze nie została ogłoszona, ale plotki donoszą, że zamówiono serial pod tytułem „The Following”. Oprócz tego może zobaczymy dramat „The Mob Doctor” z Jordaną Spiro. Zagra ona młodego chirurga, który zostanie wciągnięty w świat przestępczy, aby uratować swojego brata i spłacić jego długi hazardowe.

Jeżeli chodzi o komedie, to planowana jest produkcja o tytule „It’s Messy” z aktorką Mindy Kaling, która zagra lekarza starającego się pogodzić swoje życie prywatne i służbowe. Dodatkowo „The Goodwin Games” z Becki Newton i Scottem Foley’em, grających rodzeństwo starające się zdobyć fortunę ojca. Aby to zrobić muszą spełnić ostre warunki postawione przez niego.

I ostatni serial „Ned Fox Is My Manny”, który może zmienić tytuł na „Ben & Kate”. Występować tam będzie Nat Faxon, który wprowadzi się do swojej siostry, aby pomóc jej wychować jej córkę.