News

„Mentalista” przed finałem 4. sezonu

show-the-mentalist

Trzeba przyznać, że w końcu serial ruszył do przodu. Oglądaliśmy dość przeciętne odcinki i widać było brak pomysłu. Na szczęście ostatnio wyemitowany 23. odcinek (o tytule „End of the Line”) wywołał sporo emocji.

Przez bardzo długi okres nie przedstawiono nam motywu związanego z Red Johnem. Na szczęście to się zmieniło i ostatni odcinek dość mocno wprowadza nas w finał. Najważniejsze w tym wszystkim są poczynania Jane’a, który odchodzi „na własne życzenie” z CBI.

Oglądając promo kolejnego odcinka nasuwa się wiele myśli. Co wyniknie z sytuacji, kiedy Jane celuje z broni do Lisbon? W ogóle Mentalista i broń, której się brzydzi? I jest jeszcze mocniejszy akcent, czyli Patrick dołączający do Red Johna. Czy to tylko zagrywka Jane’a, który chce dorwać Red Johna wszelkimi sposobami, a może faktycznie nasz bohater się już poddał?

Nie chce mi się wierzyć, że tak jest, ale pewnie nie wszystko będzie miało swoje wyjaśnienie w ostatnim odcinku i przyjdzie nam jeszcze poczekać na kontynuację serii. To czego możemy się spodziewać to mocnej zagrywki ze strony scenarzystów i na pewno mocnego cliffhangera. Finał powinien być bardzo emocjonujący! Przynajmniej na to się zapowiada!

Na koniec promo kolejnego odcinka o tytule „The Crimson Hat”.