Video

Porcja klipów na niedziele!

W dzisiejszym wydaniu będa zarówno Sneak Peaki jak i filmy promocyjne. Zbliża się sporo finałów, więc będzie co oglądać! Mentalista, Nie z tego świata, Hawaii Five-0, Person of Interest oraz nowy serial The Newsroom

Od czego zaczynamy? Na pierwszy rzut „Mentalista”. Trochę temu prezentowaliśmy promo finałowego odcinka. Teraz pokażemy Wam przedłużone promo.

„Mentalista” s04e24 promo:

 

Finałowy odcinek serialu „Nie z tego świata” [ang. Supernatural] s07e23. Zbliża się walka z Romanem i aby ją wygrać należy złożyć broń, dzięki której uda się go zgładzić? Czy Deanowi i Samowi się to uda? Zobaczcie sneak peaka:

Hawaii Five-0 s02e23 Sneak Peak:

Finał „Person of Interest”, czyli będzie się działo. Wielka pogoń za naszymi bohaterami, którzy ratowali świat. Czy wyjdą z tego cało? „Person of Interest” promo s01e23:

I na koniec coś nowego, a mianowicie produkcja HBO o nazwie „The Newsroom”. Czy serial o perypetiach prezentera wiadomości odniesie sukces? Trailer zapowiada się dobrze, ale to dopiero za miesiąc będziemy mogli się przekonać, czy oby faktycznie będzie warto oglądania. Oto zwiastun: