News

„Jak poznałem waszą matkę” finał!

Show-HIMYM

Czego dowiedzieliśmy się z finału? Na pewno tego, kto jest żoną Barneya. Dodatkowo poznamy imię dziecka Lilly i Marshala oraz „ostatnią próbę” Teda przed odnalezieniem tytułowej matki.

Jedna z najważniejszych i najdłużej zapowiadanych niewiadomych – kto będzie żoną Barneya? Okazuje się, że zostanie nią Robin. Niestety nie wiemy jeszcze jak doszło do tego wydarzenia, ani dlaczego Barney i Quinn rozstali się. Ale to wszystko nie jest ważne – Barney i Robin zostali małżeństwem i to jest informacja, na którą wielu czekało! Szczerze to chyba nie było za bardzo innego wyjścia – pasują do siebie i serial nie raz zmierzał w stronę ich pojednania. Jak to się stało? Pewnie wszystkiego dowiemy się w przyszłym sezonie.

Dziecko Lily i Marshala, czyli pora przedstawić Marvina „waitforit” Ericksona! Czyż drugie imię nie brzmi wspaniale?

Co z Tedem? Ted spotyka Victorie [z piekarni]. Victoria odegra duża rolę w 8. sezonie, ale nie będzie matką jego dzieci. Będzie to ostatni „przystanek” na drodze do poznania jego przyszłej żony.

  • Margaretch

    Też mi news. Beznadziejna ta notka. Przecież wcale nie było pokazane, że Robin została żoną Barneya. Takie głupoty wypisywać. Wstyd i psychopatia.

    • KanapowyMicz

      Jak pisanie rzeczy potwierdzonych przez scenarzystów może być głupotą? Poza tym samo zakończenie sezonu sugerowało ślub Barney’a z Robin. Może nie było to pokazane wprost, ale jest już potwierdzone.