News

„Being Human” powraca do SciFi Universal

Tajemnica, krew i metalowe pazury. SciFi Universal wraca wiosną z kolejną dawką emocji. Do ramówki powraca niesamowity serial „Być człowiekiem”! Jak wieść normalne życia będąc wampirem, wilkołakiem i duchem? Odpowiedzi można szukać w każdą środę o godzinie 22:00 tylko na SciFi Universal.

Kto jeszcze nie widział serialu, będzie miał okazję nadrobić zaległości. Przypominamy sylwetki bohaterów, dla których każdy powinien obejrzeć ten serial. Serial opowiada historię trzech współlokatorów, dwudziestoparolatków, którzy na skutek różnych wypadków nie są już ludźmi.
Ian Daniel „Aidan” McCollin jest 258 letnim wampirem, który przebywa w ciele młodego mężczyzny. Zostaje przeklęty przez biskupa podczas rewolucji amerykańskiej. Aidan jest postrzegany jako ciekawostka, przez pozostałych wampirów, ponieważ żyje „w czystości”. Oznacza to, że nie pije świeżej, ludzkiej krwi, a korzysta z zapasów pochodzących banków krwi. Pomimo tej fanaberii, nadal budzi respekt wśród współbraci ze względu na swoją przeszłość. Aidan na co dzień stara się żyć moralnie mimo wrodzonej, przerażającej natury.

Spotka on na swojej drodze śmiesznego i neurotycznego Josha. W przeszłości, Josha Levisona wiódł życie, jak każdy innych dwudziestokilkulatek. Jego plany na przyszłość zmieniły się, kiedy przeistacza się w wilkołaka. Decyduje się na samotną egzystencję na marginesie społeczeństwa i ucieka do lasu. Od tej chwili
w każdą pełnie księżyca doświadcza rozdzierającej ciało przemiany w wilkołaka.

Aidan i Josh decydują się zamieszkać obok siebie w jednym domu i wzajemnie ukrywać swoje sekrety. W domu, do którego przyjeżdżają, zastają Sally. Kiedyś dziewczyna myślała o pracy w ONZ. Jednak podczas pobytu w college’u, zakochała się z Dannym i zaręczyli się zaraz po ukończeniu studiów. Postanawia
zamieszkać z chłopakiem. Niestety, w związku z niefortunnym splotem wydarzeń, Sally spada ze schodów i umiera. Teraz, straszy jako widzialny duch.
Wampir, wilkołak i duch w przewrotny, czasem przerażający, a czasem romantyczny sposób pokazują, co tak naprawdę znaczy być człowiekiem. W rolach głównych Sam Witwer, Sam Huntington i Meaghan Rath.

Premierowe odcinki 1. serii „Być człowiekiem” w każdą środę o godzinie 22:00 tylko na kanale SciFi Universal.