Recenzja

“Supernatural” – finał 7. sezonu za nami, a co na przyszłość?

show-supernatural

Zaskakujący pojedynek pomiędzy braćmi Winchester i sprzymierzonym z nimi aniołem Castielem, a najpotężniejszym z Lewiatanów dobiegł końca zamykając cały 7. sezon serialu „Supernatural”. Stacja The CW zapowiada kolejne odcinki na jesienną ramówkę.

Na Upfrontach 2012 stacji pojawili się aktorzy reprezentujący serial: Jensen Ackles i Jared Padalecki. Dowiedzieliśmy się, że 8. sezon będzie jeszcze bardziej mroczny, bogaty w nowe potwory i maszkarady oraz to, że jeden z serialowego rodzeństwa wyreżyseruje jeden odcinek. Nie wiadomo jeszcze czy będzie to premierowy odcinek jesiennej ramówki czy kolejny.

Zmienia się data emisji, aby zaoszczędzić fanom seriali fantasy/sf rozdwojenia jaźni i podkradania sobie wzajemnie widzów (Fox i CW). “Nie z tego świata” zostają przesunięci na środę.

Nowy sezon to nowe kłopoty. Po wylądowaniu z Castillem w Czyśćcu Dean będzie musiał stawić czoła duszą uwolnionym przez Lewiatana. Na ziemi Sam zmierzy się z nowymi mrocznymi przeciwnikami, którzy wypełzną z cienia. Więcej na temat nowego “już” 8. sezonu dowiemy się już wkrótce.