News

Wszyscy słuchają: fenomen „Doktora House’a”

Jeden z najważniejszych seriali dekady znika z anteny. Żegnać cynicznego, utykającego doktora zaczniemy o 19.00 w czwartek w audycji „Serialowe wrota” w eLO RMF.

„Dr House” na zawsze odmienił oblicze telewizji i spopularyzował zjawisko oglądania seriali. Przybliżając historię wcześniejszych dramatów medycznych, rozłożymy jego fenomen na czynniki pierwsze – czemu odniósł taki sukces, za co go kochamy najbardziej i do czego najchętniej będziemy wracać. Audycję uświetnią dodatkowo najlepsze utwory muzyczne z serialu.
„Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon, a gościnnie pojawi się Tomasz Skupień. Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 24 maja, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.