News

1. sezon „Revenge” zakończony, co zobaczymy w drugim?


Finał 1. sezonu mamy już za sobą. Działo się naprawdę sporo i trzeba przyznać, że zwroty akcji były szczególnie zaskakujące. Pytanie, które każdy sobie teraz może zadać to: „co dalej?”

Musze przyznać, że serial „Revenge” bardzo pozytywnie zaskakuje. Na początku zapowiadał się na serial dość przeciętny, jednak intryga i napięcie robią swoje, dzięki czemu całość ogląda się wyśmienicie. Ale może przejdźmy do najważniejszego, czyli co planują dla nas producenci w kolejnym sezonie:

  • „W finałowym odcinku faktycznie ktoś umarł. Śmierć głównej i ważnej osoby zostanie ujawniona w pierwszym odcinku drugiego sezonu.” – ta wypowiedź Mike’a Kelley’a [głównego producenta] trochę zaskakuje. Czyżby jednak to nie Victoria umarła? Czyżby przeżyła cały wypadek?
  • Pierwszy odcinek drugiego sezonu również rozpocznie się ślubem, jednak tutaj producent nie podaje więcej szczegółów. Przyjdzie nam trochę poczekać na rozwiązanie tej zagadki.
  • Jeżeli chodzi o matkę Emily, to będzie to osoba z olbrzymimi problemami psychologicznymi. Osoba, która zagra matkę Emily będzie musiała wykazać się dobrą grą aktorską, bo musi umieć być brutalna i niebezpieczna. Ciekawe kto się nada na taką rolę?
  • Poznamy sporo nowych postaci – osoby z „konspiracji” oraz osoby, które razem z Emily uczęszczały do „Szkoły Zemsty” Takedy.
  • Daniel będzie coraz bardziej się pogrążał i szedł w ślady własnego ojca. Pomocna będzie mu w tym Ashley [ma mieć duży negatywny wpływ na Daniela].
  • Dowiemy się tego, gdzie dokładnie była Amanda przed jej powrotem. Czyli od momentu kiedy Takeda zabrał ją z plaży.

To tyle z informacji o drugim sezonie. Korzystając z przerw w nadawaniu amerykańskich seriali myślę, że warto będzie wrócić do starszych produkcji, jest ich sporo, a i pewnie niedługo przedstawimy co warto zobaczyć wieczorami, kiedy jest przerwa między ramówkami.

Kategorie: Revenge, Seriale