News

„Continuum” bije rekordy oglądalności


Nowa produkcja zza oceanu bije rekordy oglądalności kanadyjskiej stacji Showcase. „Continuum” jest kanadyjskim serialem, którego pilota można było  obejrzeć w niedzielę.

Wedle statystyk oglądalności serial obejrzało 1,7 mln Kanadyjczyków, co jak na ich możliwości jest bardzo dobrym wynikiem. Co ciekawe – ten wynik bije rekordy oglądalności jakiegokolwiek pojedynczego odcinka w kanadyjskiej stacji Showcase. Produkcja odnotował najwyższe wskaźniki wieczoru dla przedziałów wiekowych [Dorośli 24-54, Mężczyźni 24-54 oraz Dorośli 18-49].

„Continuum” to futurystyczny dramat policyjny. Opowiada o policjantce z przyszłości, która została uwięziona w czasach teraźniejszych. Wraz z nią w czasie cofnęli się skazańcy z roku 2077, którzy chcą zmienić bieg historii. Oczywiście jak można się domyśleć, policjantka stara się temu zapobiec. Czy taki scenariusz wystarczy by serial odniósł również taki sukces u południowych sąsiadów lub w Europie? Za kilka odcinków na pewno dowiemy się więcej.

Kategorie: Continuum, Seriale
  • Majkelo

    Warunkiem jest aby była duża dawka s-f. Oby nie zrobił się z tego jakiś procedural gdzie jeden odcinek to będzie jedna sprawa.

    • KanapowyMicz

      Wygląda na to, że s-f nie będzie aż tyle [choć na pewno będą się pojawiać elementy], a całość będzie jedną fabułą. Raczej ciężko zrobić z tego coś ala Metalist, ale kto wie. Zobaczymy. Jak na razie jestem zadowolony i zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Czuć nieamerykańskie „kino”.