News

Walki królów o tron na antenie

W świecie Westeros wojna dobiegła końca, przynajmniej do czasu premiery kolejnej serii „Gry o tron”. Drugi sezon będziemy podsumowywać w „Serialowych wrotach” w czwartek o 19.00 w eLO RMF.

Udało się powtórzyć sukces pierwszej serii, czy też nie? Czy produkcja HBO wciąż trzyma się tego, co prezentował w pierwowzorze George R. R. Martin? Ocenimy i zanalizujemy drugi sezon popularnego fantasy, zarówno pod kątem widzów, którzy znają książkowy cykl Pieśni Lodu i Ognia, jak i tych oglądających wyłącznie serial. Oprócz „Gry o tron” w programie także o nowych adaptacjach „Hannibala” i „Krzyku”, telewizyjnych „Gwiezdnych wojnach” oraz o końcu „Spartakusa”.

„Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 7 czerwca, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl

  • Tomasz Nykiel

    Minimalnie słabszy 2 sezon, ale nadal to świetna produkcja. Oceniam tylko po obejrzeniu serialu, powieści nie czytałem 🙂