News

Maraton z „Wrogim Niebem”

W ten weekend wszyscy Ci, którzy przegapili 1. sezon „Wrogiego nieba” będą mieli okazję nadrobić zaległości. Właśnie rusza weekendowy maraton serialu na SciFi Universal. Codziennie, od piątku do niedzieli, nadawane będą trzy odcinki pierwszego sezonu serialu o inwazji na Ziemię, wyprodukowanego przez Stevena Spielberga.

„Wrogie niebo” to historia garstki ludzi, która musi stawić czoła Obcym. Świat pogrążony jest w chaosie. Po starciu z istotami z innej planety ocaleli nieliczni. Ci, którym udało się przetrwać, jednoczą się, by wspólnie stawić czoła tajemniczym najeźdźcom z kosmosu. Pochodzenie i cele okupujących Ziemię obcych są nieznane. Wiadomo, że są nieprzeciętnie inteligentni. W walce z Ziemianami stosują zaawansowaną technologię, dzięki której ich przewaga nad ludźmi jest ogromna. Czy bohaterom uda się pokonać tajemnicze i bezlitosne istoty z kosmosu? Czy zdołają rozszyfrować ich zamiary ?

Jedną z głównych ról w serialu gra Noah Wyle, znany wielu widzom z serialu „Ostry dyżur”. Oraz znana z filmu „Terminator: Ocalenie” – Moon Bloodgood.

 Od 15 do 17 czerwca od godziny 20:00 na kanale SciFi Universal maraton z serialem „Wrogie niebo”.