News

Co w drugim sezonie „Homeland”?

Show-Homeland
Drugi sezon „Homeland” zagości na ekranach 30 września. Czego możemy się spodziewać po świetnym pierwszym sezonie? Trochę informacji prosto od twórcy serialu.

2. sezon serialu przeniesie się 6 miesięcy w przód. Po przeczytaniu tej informacji mam nadzieje, że w serialu zobaczymy kilka retrospekcji, które pokażą co działo się z postaciami przez ten czas. Pół roku to niedługi czas, ale wciąż może pojawić się sporo nowych wątków.

Czego dowiedzieliśmy się związanego z produkcją? Zacznijmy od odpowiedzi na podstawowe pytanie, czyli co będzie pamiętać Carrie? Jeżeli pamiętacie to sezon kończy się na tym, że Carrie ma mieć zabieg, który może spowodować utratę pamięci co może skutkować całkowitą zmianą jej życia. Być może już nie wróci do CIA.

Carrie będzie pamiętać [wszystko?], ale nie w sposób jaki byście oczekiwali.” – takimi słowami raczy nas Howard Gordon – twórca serialu.

Zobaczymy sporo scen związanych z życiem Carry. Dowiemy się jak ważną rolę w jej życiu odgrywa ojciec oraz siostra. Dowiemy się też jak odnajdzie się w świecie.

Jeżeli chodzi o Brodiego to Gordon na pytanie o to, czy jest on dobrym charakterem, czy też złym oraz czy planuje obalenie rządu amerykańskiego odpowiada wciąż tajemniczo:

Czy Brody naprawdę tego chciał? Czy Abu Nazir ufał mu w pełni? Dowiemy się tego wszystkiego wkrótce.”

Pozostaje nam tylko czekać na 30 września i liczyć na kolejny świetny sezon. Poprzeczka jest wysoko, nie zawiedź nas Showtime!

[Źródło: TvFanatic]

Kategorie: Homeland, Seriale