News

Już dziś premiera 5.Sezonu serialu „Prawo i porządek”

Elitarny oddział detektywów dociera do najciemniejszych zaułków niebezpiecznego kryminalnego pół światka Nowego Jorku i prowadzi śledztwa w sprawie przestępstw na tle seksualnym. Już dziś o godz.21:00 widzowie 13TH STREET Universal będą mogli zobaczyć najnowsze odcinki z 5. sezonu.

Sekcja specjalna (Law & Order: Special Victims Unit) to kolejna seria twórców wielokrotnie nagradzanej i jednej z najdłużej trwających produkcji telewizyjnej – Prawo i Porządek.

Każdy odcinek to studium zbrodni. Grupa nowojorskich detektywów zajmuje się mrocznymi przestępstwami na tle seksualnym, m.in. gwałtami, torturami, molestowaniami czy pedofilią. Dzięki współpracy z biurem prokuratora okręgowego doprowadzają oni winnych przed sąd, gdzie sprawę przejmuje Zastępca Prokuratora Okręgowego.

W roli detektywa Elliota Stablera występuje Christopher Meloni. Partneruje mu Mariska Hargitay, która gra odważną detektyw Olivię Benson. W serialu pojawi się także znany raper Ice- T.

5.sezon serialu Prawo i porządek, oglądać będzie można na kanale 13TH STREET Universal, w każdy poniedziałek o godz.21:00

Kategorie: News, Seriale